Контактна інформація

Студентське самоврядування

Головна мета органів студентського самоврядування, які представлені старостатом, профоргами академічних груп, студентською радою гуртожитку – виховання педагога, який вміло поєднує у щоденному житті активну професійну діяльність  з громадською, вирізняється дисциплінованістю,креативністю,активною життєвою позицією, моральним і духовним багатством. 

Представники органів студентського самоврядування, співпрацюючи з дирекцією коледжу, педагогами - наставниками, беруть активну участь у житті коледжу, ініціюючи ряд творчих проектів, реагуючи на події, що відбуваються в українському суспільстві. 

Щорічно відбувається відзначення Кращих студентів, відмінників, спортсменів, профоргів, старост, активістів, кращих академічних груп, із занесенням у книгу -літопис "Кращий студент року" та на дошку пошани. Нагороджуються студенти грамотами, грошовою винагородою, преміюються екскурсійними поїздками.

Не залишаються поза увагою студенти кризових категорій, що під опікою дирекції коледжу та студентів академічних груп.

Студентський колектив ініціює проведення в коледжі флешмобу  до Дня вчителя, Дня студента, до Дня рідної мови, до Всеукраїнського дня вишиванки та ін. , активно займаються волонтерською діяльністю.

Вже доброю традицією стала співпраця студентів із громадськими організаціями: Центром для дітей з особливими пртребами "Дім милосердя", Центром дозвілля і соціальної реабілітації для молодих неповносправних людей похилого віку "Карітас", із Спільнотою людей з особливими потребами "Віра і світло", з Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Дорога в життя". Щороку студенти коледжу організовують концерти, благодійні акції для учасників цих організацій.

Започатковано співпрацю з військовослужбовцями ВЧ м. Чорткова, організацією "Пласт".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація