Контактна інформація

Практична інформація

Місто студентської юності – Чортків…

Місто Чортків розташоване в мальовничій долині річки Серет, на перехресті шосейних доріг, що ведуть на Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хмельницький…

Це одне із старовинних міст Тернопільщини. Вперше поселення над Серетом згадується в історичних джерелах 1427 року…

Нині місто Чортків – районний центр Тернопільщини. У сучасному Чорткові нараховується біля тридцяти тисяч жителів.

Нову сторінку у відродженні освіти Чорткова вписано за  роки незалежності України. Місто справді можна назвати студентським, адже діють педагогічний коледж,  медичний коледж, інститут підприємництва і бізнесу, навчально-консультаційний центр Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, вище професійно-технічне училище. Належна навчально-матеріальна база даних ЗВО  І-ІІІ рівнів акредитації дає змогу вести підготовку висококваліфікованих фахівців більше двадцяти спеціальностей.

І нині місто над Серетом гостинно зустрічає кожну молоду людину, звідки б вона не прибула.

А добратися до Чорткова легко і просто всіма засобами транспорту. Місто перетинає міжнародна траса Львів-Тернопіль-Чернівці, а також шосейна дорога Івано-Франківськ-Кам’янець-Подільський.

Чортків, який знаходиться на віддалі до 80 кілометрів від Тернополя, має зручне сполучення з усіма обласними центрами України.

Вже понад століття головними воротами міста називають залізничний вокзал, через який нині проходять пасажирські і вантажні поїзди на Тернопіль, Борщів, Заліщики, Гусятин, Бучач. Вигідно і зручно залізницею дістатися і до столиці нашої держави – Києва, а також до Одеси, Харкова, Донецька, Шепетівки. При бажанні можна виїхати і в ближнє та далеке зарубіжжя.

Невипадково у місті кажуть, яку б ви дорогу не обрали, вона вас завжди приведе до Чорткова.

То ж до зустрічі! 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація